Cześć, jestem Natalia

Specjalizuję się w układaniu jadłospisów w nietolerancjach i alergiach pokarmowych, dietach wegetariańskich i wegańskich, dietetycznym wspomaganiu leczenia insulinooporności i zaburzeń hormonalnych, a także w układaniu jadłospisów dla osób aktywnych fizycznie. Dużą wagę przykładam do edukacji swoich podopiecznych. Dążę do tego, aby wprowadzone u klientów nowe, zdrowsze nawyki żywieniowe stały się dla nich elementem stylu życia. Kocham inspirować i pokazywać, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne, czasochłonne, monotonne i niesmaczne. 

Studia dietetyczne wybrałam z pasji, dzięki wpajanym od dzieciństwa nawykom zdrowego odżywiania i szeroko pojętym nawykom zdrowego stylu życia. Ukończyłam również kilkadziesiąt kursów i szkoleń z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej i stale, z niezmiennym zapałem poszerzam swoją wiedzę.

 

Prywatnie jestem ogromną pasjonatką biegania. Swoją przygodę z bieganiem rozpoczęłam już w szkole podstawowej i trwa ona bez przerwy aż do teraz. Pomiędzy bieganie wplatam dodatkowo treningi siłowe. Uwielbiam gotować! Wszystkie posiłki rozpisane w jadłospisach są przeze mnie przetestowane i ciągle mam pomysły na coś nowego.

 

Od jakiegoś czasu prowadzę profil na Instagramie, gdzie regularnie publikuję nowe posiłki wraz z przepisami oraz ich kalorycznością. Zapraszam do śledzenia!

natalia krupiak o mnie

Kieruję się zasadą, że nie ma jednej, uniwersalnej, zdrowej diety dla każdego. Uważam też, że nie ma aktywności fizycznej, która odpowiadałaby każdemu, więc kluczowe w pracy z pacjentem jest dostosowanie indywidualnego planu dietetyczno-treningowego. Nie ukrywam, że aktywność fizyczna stanowi dla mnie nieodłączny element zdrowego stylu życia, do czego staram się przekonać podopiecznych. Zawsze staram się dopasować jadłospis do preferencji żywieniowych i możliwości finansowych pacjentów, a także wyedukować ich tak, aby „przejście na dietę” stało się „długotrwałą zmianą nawyków żywieniowych”.

Napisz do mnie!

Chcesz porozmawiać o współpracy dietetycznej bądź masz jakieś pytania?